Site Kategorileri

Kişisel Blog

Site Adresi Site Başlığı Açıklama
http://www.sfkctn.com Mahmut Şafak Çetin Kişisel olarak yürüttüğüm projelerimi ve blog yazılarımı bu site üzerinden sizlere ulaştırmaya çalışacağım.
http://www.ayakustuderlemeler.com Ayaküstü Derlemeler Bu blogda genel ve popüler kültüre ait yayınlar göreceksiniz. Kitap, dizi, film incemeleri ve bağımsız derlemeler sizi bekliyor.
https://www.profesorungunlugu.com/ Profesörün Günlüğü - Kişisel Blog Kişisel blog tarzında ama aynı zamanda gerçek ve doğru bilgiyi bulabileceğiniz adres.
https://serkangundogdu13.blogspot.com/ Serkan Gündoğdu Bilgisayar ve Yazılım Programları Hakkında En Güncel Bilgiler
https://semihkececioglu.blogspot.com/ Semih Keçecioğlu - Kişisel Blog Blogger, film, müzik ve kişisel yazılar içeren basit bir blog
https://gunesebakarken.blogspot.com/ Bir Yıldızın Hikayesi Edebiyat, kültür sanat, bilim teknoloji, yaşama dair güncel konuları derlediğim yıldızhaneme ziyaretlerinizi beklerim.
https://benimmaceram.com/ Benim Maceram Sizlerle gezilerimi, anılarımı ve bilgilerimi paylaşıyorum.Yalnız veya farklı milletlere mensup bireylerle yaptığım/yapacağım gezilere de okuyucularımı da birer yol arkadaşı olarak davet ediyorum.
https://www.aliytrklkmz.com/ Aliytrklkmz Genellikle bilgisayar, internet, Linux ve otomobiller hakkında yazdığım kişisel blogum.
https://enescanturk.com/ Enes Cantürk | Kişisel Blog Kişisel yazılarımı paylaştığım naçizane bloğum
https://www.birazaman.com/ BiraZaman - En Güncel ve Özgün İçerikler Genel kategorili hayatın içerisinden bilgi vermek amaçlı kurulan blog sitedir
http://perenc.net/ Perenc - Düşüncelerim ve düşüncesizliklerim Yazarın kişisel yazılarının bulunduğu blog
https://ciplakyazar.com/ Kişisel Blog ve Kısa Hikayeler ~ Çıplak Yazar Toplumsal sorunlar, deneme, öykü, kısa hikaye, blog yazarlığı, araştırma ve eleştiri
konularına yer verilen Nisan 2016 yılında açılmış kişisel blog sayfası
https://www.ilkaygurler.com İlkay Gürler - Kişisel Blog Kişisel Blog
https://gorkemcan.com/ Görkem Can Kişisel Blog Sitesi
https://alidemiral.webnode.com.tr/ Ali Demiral Röportaj ağırlıklı kültür-sanat bloğu.
https://www.yazarland.com/ Yazar Land Hayatın içinde rutine hale getirdiğimiz ama asla gözümüzden kaçmaması gereken ayrıntıları tatlı bir eleştiriyle sunmaktayız.
https://www.ihakan.net/ I'Hakan Blog
https://www.edebiyatnoktam.com/ Edebiyat Web sitem de şahsıma ait içerikler paylaşmaktayım
https://disakapanik.com/ Dışakapanık - Kişisel Blog Dışakapanık; içten, yalın ve samimi bir üslupla rafine konularda içerik üreten bir kişisel blog sitesidir.
https://www.aycup.com.tr/ Aycup Karton Bardak Aycup ® markamız ile önceliğimiz kurumsal firmaların ihtiyacı olan kullan- at ürünleri, karton bardak, kağıt bardak, tahta karıştırıcı ve ofis sarf malzemeleri tedariğini yapmaktayız.
http://www.bloguzmani.com/ Blog Uzmanı Blogger Destek, Blogger Temaları, Blogger Kazanç.