Site Kategorileri

Künye

Künye

Site Sahibi
Mahmut Şafak ÇETİN

Kuruluş Tarihi
14.10.2019

Web: www.sitekesfet.com

Mail: sitekesfet@gmail.com

Facebook Sayfamız: facebook.com/sitekesfet
İnstagram Sayfamız: instagram.com/sitekesfet
Twitter Sayfamız: twitter.com/sitekesfet

facebook instagram twitter

Ne İşe Yarar ?
Yukarıda az çok anlattım ama özet olarak şöyle söylemek gerekirse Site Keşfet sitesi web sitesi açıp da gerekilen yoğunluğu gösteremeyen siteler Site Keşfet'in Kayıt Formuna Ücretsiz bir şekilde belirlenmiş olan kategorilerine göre kayıt oluyor. Böylece yeni blogları keşfetmek isteyen kişi "Kategoriler" sekmesine girip okumak istediği kategoriyi seçip orada kayıtlı olan kişilerin sitelerini ziyaret edip okuma fırsatı yakalayacaklar, böyle kayıt olan kişi istediği ziyaretçi sayısına ulaşacak, yazı okumak isteyen kişi ise yeni site keşfetmiş olacak. Sitemiz bu döngü de iki tarafı buluşturmuş olacak.

Bitmedi ! Site Keşfet'in bünyesine kayıtlı olan sitelerine bir hizmeti daha var "Röportaj Gönder".

Nedir Bu Röportaj Gönder ?
Hemen anlatayım, Röportaj Gönder sekmesine tıkladığınız da önünüze bir form geliyor, bu form sitemize kayıtlı olan üyelerimiz için ücretsizdir ( Kayıtlı olmayanlar için ücretlidir ).

Bu formda hazır halde size yönelttiğimiz soruları cevaplıyorsunuz ve gerekli bilgileri girdikten sonra sitemizin ana sayfasında yayınlanıyor, bu röportaj hiçbir zaman siteden silinmeyecektir. Böylece tanıtım yazılarına reklam parası vermek yerine ücretsiz bir şekilde yararlanacaksınız.

Kayıt Formu: https://www.sitekesfet.com/p/kayit-formu.html
Röportaj Gönder: https://www.sitekesfet.com/p/roportaj-gonder.html