Site Kategorileri

DEGS - Dikkat Edilmesi Gereken Siteler

DEGS - Dikkat Edilmesi Gereken Siteler
DEGS - Dikkat Edilmesi Gereken Siteler

DEGS Nedir ?
DEGS'in açılımı aslında "Dikkat Edilmesi Gereken Siteler"'dir. Sitemize ücretsiz kayıt olan üyelerimiz için tamamen ücretsiz sunduğumuz röportaj etkinliğimizde tek kural sitemizi GFC (Google Friend Connect) olarak takip etmenizdir. Sitemizi GFC (Google Friend Connect) olarak takip ettikten sonra röportajınız sitemizin yayın akışına göre paylaşılmaktadır. Lakin sitemizi GFC (Google Friend Connect) olarak takip edip röportajı paylaşıldıktan sonra sitemizi GFC (Google Friend Connect) takibinden çıkan üyelerin siteleri burada yayınlanmaktadır. Bunun amacı bu siteye dikkat edin gibisinden bir uyarıdır.

Röportajım Yayınlandı Daha Sonra GFC (Google Friend Connect) Takibinden Çıkarsak Ne Olur ?
İlk önce kayıt olduğunuzda bize vermiş olduğunuz e posta adresinden uyarı mesajı alırsınız, eğer ki bu uyarı mesaja 3 ( üç ) gün içinde geri dönüş yapmadığınız takdirde üyeliğiniz askıya alınır. Röportajınız sayfamızdan silinmez lakin röportajınızda bulunan yazılar silinir ve röportajınızda DEGS - Dikkat Edilmesi Gereken Siteler mührü olur. Böylece röportajınızı okumak isteyen bir kişi sitenizin güvenilmez bir site olduğunu anlamış olur.

Bu Bilgi Bana Ulaşmadı ?
Bu bilgi Röportaj gönder sayfasında mevcuttur veya gönderdiğiniz röportajınızın onay alıp almadığına dahil size gönderdiğiniz mail de de yazmaktadır.

DEGS - Dikkat Edilmesi Gereken Siteler
Mailde yazan bilgi

( UYARI: Röportaj Etkinliği, bizi GFC olarak takip edenler için ücretsizdir. Röportajınız yayınlandıktan sonra takipten çıktığınız takdirde kaydınız ve röportajınız silinir ve bir daha kayıt olamazsınız sitemizde bulunan ve herkes tarafından görünen
DEGS sayfasına alınırsınız. )